Loading...
❤❤❤ OliOli RO ® ❤❤❤ OliOli.cz ® ❤❤❤ OliOli.sk ® ❤❤❤ OliOli PL ® ❤❤❤ OliOli.hu ®
Suntem gata să procesăm imediat comanda dumneavoastră. Cumpărați cu bucurie!
❤❤❤ OliOli RO ® ❤❤❤ OliOli.cz ® ❤❤❤ OliOli.sk ® ❤❤❤ OliOli PL ® ❤❤❤ OliOli.hu ®

0
Loading
Coșul este gol
Rețele prin cablu

Rețele prin cablu

Filtrarea
Disponibilitate
Adaptor USB approx! APPC07G RJ45 GB

Adaptor USB approx! APPC07G RJ45 GB

Adaptator de Rețea UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Negru

Adaptator de Rețea UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Negru

Card de Rețea Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Card de Rețea Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Adaptator de Rețea UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Adaptator de Rețea UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Card de Rețea Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Card de Rețea Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km

Card de Rețea approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Card de Rețea approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Modul Fibră SFP MultiMod Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

Modul Fibră SFP MultiMod Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

TP-LINK MC210CS Convertor RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

TP-LINK MC210CS Convertor RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

Adaptor USB la Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Adaptor USB la Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Injector PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

Injector PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

Injector PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

Injector PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

TP-LINK UE300 Adaptor USB 3.0 at Ethernet Gigabit

TP-LINK UE300 Adaptor USB 3.0 at Ethernet Gigabit

Adaptor USB approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

Adaptor USB approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

Splitter Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Negru

Splitter Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Negru

Ubiquiti POE-48-24W-G Injector PoE 48VDC,24W (UAP)

Ubiquiti POE-48-24W-G Injector PoE 48VDC,24W (UAP)

Card de Rețea approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Card de Rețea approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

Adaptor USB la Ethernet Edimax EU-4308 USB 3.0

Adaptor USB la Ethernet Edimax EU-4308 USB 3.0

Modul Optic SFP LC D-Link DEM-310GT

Modul Optic SFP LC D-Link DEM-310GT

Card de Rețea D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Card de Rețea D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Switch Edimax MG-1000AS1 V2 SFP MonoMod |

Switch Edimax MG-1000AS1 V2 SFP MonoMod |

Adaptator de Curent D-Link DIS-H60-24 60W

Adaptator de Curent D-Link DIS-H60-24 60W

Injector PoE D-Link DPE-301GI

Injector PoE D-Link DPE-301GI

Adaptator de Curent D-Link DIS-H30-24 30W

Adaptator de Curent D-Link DIS-H30-24 30W

TP-LINK TG-3468 REd card Gigabit RJ45 PCIe 32b

TP-LINK TG-3468 REd card Gigabit RJ45 PCIe 32b

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Injector PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

Injector PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

Adaptator de Rețea D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB